Hakkımızda

İnsanlara kendilerine en iyi gelecek terapisti kolayca bulmaları için yardımcı olmak istiyoruz.

Bireylerin psikolojik destek alırken bir uzmana güvenmeleri amacıyla detaylı araştırma ve projelendirme süreci sonrasında ilk danışanlar tarafından verilen geri bildirimler neticesinde Fevkinde'yi hayata geçirdik.

Kişilere sunabileceğimiz her katkı için sürekli araştırıyor, gelişiyor ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu nedenle eğitim, deneyim birikimi yüksek değerli psikologlar ve uzmanlar ile çalışıyoruz.

Böylece her bir danışan için terapi, danışmanlık ve koçluk seansları seçeneklerini en yararlı şekilde sunabileceğimize inanıyoruz.

Serüvenimiz boyunca insanlara en iyi şekilde yardımcı olmak ve geniş bir yelpazede destek sunmayı amaçlıyoruz.

Bu nedenle birlikte olduğumuz yolculukta kişileri kısıtlamak dolayısıyla yalnızca terapistler ile destek vermek amacımızın dışında kalırdı.

Online terapi, koçluk ve danışmanlık seansları; uzmanlar tarafından insanlara psikolojik destek sunarken en yararlı katkılarda bulunma amacımızın ilk aşamasıydı ve son olmayacağını biliyorduk.

Bir sonraki her aşamayı detaylı araştırma ve projelendirme süreçleri neticesinde hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Teknoloji ve yöntemlerinden en etkili şekilde faydalanmaya devam ederken yüz yüze ilerlemesi mümkün etkileşim modellerini de süreçlerimize dahil ediyoruz.

Süreçlerimiz psikolojik ve ruhsal danışmanlık kapsamında koçluk, danışmanlık, yüz yüze terapi seansları, değerlendirmeler ile uzmanlar ve geleceğin uzmanları için eğitim & süpervizyon gibi hem danışanlar hem de danışmanlar için bağları güçlendiren gelişim hedeflerini kapsıyor.

Riskleri minimize ederek fırsatlara yer açma niyetindeyiz.

Değerlerimiz doğrultusunda süreçler ve her aşamalarında tüm canlıları önemseyerek fayda sağlamak amacıyla hassas şekilde davranıyoruz.

Operasyonlarımız hızla büyüyerek devam etse de standart olarak hem danışanlar hem de danışmanlar için üstün kalite ile yarar sağlanması amacımızdan taviz vermiyoruz.