En İyi Terapi Hali!

Tamamı Lisanslı Psikologlar ile Psikolojik Danışmanlık ve Terapi Seansları

Fevkinde.com ile size en iyi gelecek terapisti bulun. Psikolojik ve Ruhsal konularda yardım almak veya bir uzman ile görüşmek istediğinizde, seçerek dilediğiniz psikolog ile kolayca randevu alın. Düzenli terapi seanslarına katılın. Siz isteyin her şey Fevkinde olsun.

Yüz yüze Terapi seanslarına gitmeye, terapi merkezi, psikolog ofisi, hastane ve klinikleri gezmeye... Psikolojik testler ve sonuçları için beklemeye... Harcadığınız zamana dur deyin! Artık online olarak klinik ve en iyi psikologlar size gelsin.

Size Çok İyi Gelecek Uzman Danışmanlar

Geleneksel terapi ve yöntemlerine göre çevrimiçi terapi sizin için birçok fayda sağlayabilir. Ağımızda yer alan hepsi alanında ileri derecede eğitim ve tecrübeye sahip uzman psikologlar size çok iyi gelir!

Her Yerde Terapi Seansı ve Ne Zaman İsterseniz Destek

Ne zaman isterseniz bağlanabileceğiniz her zaman sizin için hazır bekleyen size özel yaklaşacak psikologlar için tek ihtiyacınız: Fevkinde! İnterneti de unutmayın 🙂

Son Derece Gizli ve Güvenli Şekilde Online

Her şeyin güvenilir olmasına ve gizliliğe çok önem veriyoruz. Kişiler ile uygulamaları sürekli denetliyoruz. Terapi seansı için psikolog ile danışan arasında kalmasına dikkat ediyoruz.

Sizi Özgür Bırakacak Herkese Uygun Seçenekler

Özel psikolojik ve ruhsal bir yaklaşım benimseyen ya da terapi çeşitleri arasındaki bir terapi türü için ileri derecede eğitim almış tecrübeli psikologlar bulmak üstelik istediğinizi seçebilmek istemez misiniz? 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz an görüşebileceğiniz terapi ücretleri size uygun olan psikolojik ve ruhsal terapistler bulabilirsiniz.

Online terapi seansları ve çevrimiçi psikologlar sayesinde hayatınıza renk katın!

Lisanslı ve ileri seviyede eğitim almış, sertifika programlarını başarıyla tamamlayan uzman psikologlarımız size her konuda yardımcı olmak için burada. Depresyon, anksiyete, travmalar, obsesif kompülsif bozukluklar, takıntılar gibi sorunlarınızı çözmek için ne zaman ve nerede isterseniz yardım alabilirsiniz. Sadece ruhsal ve psikolojik dertler ile sıkıntılarınız için değil dilediğiniz konuda, yalnızca daha iyi hissetmek için bile terapi alabilirsiniz. Zihinsel ve ruhsal her konuda terapistlerimiz yanınızda destek olmak için bekliyor.

Terapi ve Danışmanlık Hizmetleri

Bireysel Terapi, Grup Terapisi, Çift ve Aile Terapisi, Çocuk & Ergen Terapisi kapsamında Online Terapi Seansları alabilir ve en iyi psikologlar ile randevu almak için beklemeden terapi desteği sayesinde mental ve ruhsal gelişim gösterebilirsiniz.

stres

Terapi, sizin olduğunuz kadar özel ve kişisel olmalıdır. Günlük yaşamınızda, iş hayatınızda, ebeveyn ve çocuk arasındaki aile içi ilişkilerde yaşadığınız stres ve stresle ilgili sorunlar için terapi alabilirsiniz.

anksİyete

Başarısızlıklara, talihsizliklere veya kendinden şüphe duymalarına rağmen herkesin benzersiz bir birey olarak tam potansiyeline ulaşması gerekir. Anksiyete için psikolojik destek vermek için yanınızdayız.

depresyon

Size neler oluyor? Hayatınız olabileceği gibi değil mi? Zorluklardan mı geçiyorsunuz? Depresyon; acı verici, korkunç, yalnız ve ısrarcı hissetirebilir. Nasıl devam edilir? En iyi psikolog kadrosu ile yardım alın.

bağımlılık

Kişi merkezli terapi ve grup terapisi size bağımlılık, akıl hastalığı sorunları, ruhsal sıkıntıların veya hayal kırıklıklarının üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. En iyi psikolog kadrosu yardım için hazır!

travma

Travma ve taciz gibi durumlar ile mücadele ediyor olabilirsiniz. Travma ve taciz nedeniyle yaşadığınız zihinsel ve ruhsal sıkıntılar ile psikolojik sorunlardan kurtulmanız için yardımcı olmak için online psikologlar ile çevrimiçi terapi seansları almanızı kolaylaştırıyoruz.

cİnsellik

Anlam bulun. Cinsel sorunlar, sex hayatınızda partnerinizle yaşadığınız sıkıntılar olabilir. Sevgilinizle daha iyi birliktelik ve cinsel deneyimlerinizi en iyi şekilde yaşamak isteyebilirsiniz. Uzman cinsel psikologlar, sex terapistleri ile gizli ve güvenli terapiler sunuyoruz.

ölüm ve yas

Sevilen bir kişiyi kaybetmek gibi deneyimler sonucunda yaşanan ölüm ve yas süreçleri sizi ne kadar üzebilse de yıkılmamalısınız. Yüzleşme, kabul, daha olumlu düşünceler ve duygulara sahip olma aşamalarında size en iyi destek olacak psikologlara ulaşın.

koçluk

Yeni deneyimlere daha açık olun. Gelecek hakkında daha az kaygılı hissedin, Zorluklara ve problemlere karşı çözüm odaklı olun. Kendi değerlerinizle yaşayın ve hayatınızın kontrolünü ele alın. Tüm bunlar için terapi ve koçluk seanslarımızdan faydalanın. Her zaman sizinleyiz!

ÇOK İYİ Hissetmenizi Sağlayacak Psikologlar!

Uzman ve tecrübeli terapistlerden en faydalı terapi yaklaşımları ile gerçekleştirilen size özel terapi seansları almak artık çok kolay.

Bilge Yılmaz

Her zaman Online Terapist

Her zaman online ve size yardımcı olmak için hazır uzman bir terapist isterseniz hemen randevu alabilirsiniz.

Ece Şimşek

Bilişsel Davranışçı Terapi

Uzmanlık alanım Bilişsel Davranışçı Terapi ve cinsel sorunlar, kaygı, obsesyonlar gibi birçok alanda danışanlarıma terapi seansları düzenliyorum.

Berk İlhan

Uzm. Klnk. Psk.

Öfke, Panik Atak, Stres Kaygı, Cinsel sorunlar, Fobi hangi alanda psikolojik desteğe ihtiyacınız varsa yardım edebilirim. Terapi yaklaşımı danışanıma özel değişir. Genel olarak EMDR teknikleri kullanıyorum.

Özge Süzer

(Dr. Uzm. Psk.) Terapi & Welness

İstediğiniz zaman online terapi almak ve yaşam koçluğu için iletişimden bana ulaşabilirsiniz

Nasıl gerçekten mutlu ve iyi olabilirim?

Kendinize "İyi miyim?" ve "Mutlu muyum?" diye sorduğunuzda gerçekten "Evet!" cevabını verebilmeniz için en iyi terapistler ile size çevrimiçi psikolojik ve ruhsal destek veriyoruz. Uzman online psikolog kadromuz ne zaman isterseniz size destek olmak için hazır!

Stresli, endişeli misiniz? Depresyonda mısınız? Travmalardan etkileniyor musunuz? İlişkiniz zorluklar içinde mi? Cinsel isteksizlik mi duyuyorsunuz? Bir bağımlılığın üstesinden gelmeye mi çalışıyorsunuz? Sevdiğiniz birini kaybetmek gibi bir mücadele mi veriyorsunuz? Erişkin Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu hayatınızı mı zorlaştırıyor? Ruh sağlığınız ve psikolojiniz konusunda endişeli misiniz? Sınav kaygısı çeken bir öğrenci misiniz? "İyiyim" diyor ama hayattan daha fazlasını elde edip edemeyeceğinizi merak mı ediyorsunuz? İyileşmek ve ilerleme göstermek için kolayca randevu alabilirsiniz.

Deneyenler Ne Diyor?

Yüz yüze terapi almaya zamanım olmuyor. Korona ve pandemi nedeniyle geleneksel terapi almak için psikolog yanına gitmeye güvenemem zaten. Kendi zamanımda ve istediğim şartlara göre terapi almak istedim. Fevkinde bu konuda bir arkadaşımla konuşurken karşıma çıktı. Yeni başladıkları halde ben ilk seanstan çok memnun kaldım. Seanslar ilerliyor ve ben çok daha memnunum!

Fatma Çetin

Danışan

Bana kendimi her konuda yalnız hissettirmeyen muhteşem bir psikolog bulmamı sağladı. Çok teşekkür ediyorum. Online terapi herkes için doğru bir çözüm olmayabilir, ama bence denemeden karar vermeyin! Sizin için de akıl sağlığınızı korumak için en iyi yollardan biri bu olabilir. Fevkinde.com online terapi için deneyip en memnun kaldığım yer oldu.

Derya Aktaş

Danışan

Reklamlarda görüp tanıtım kampanyaları için anlaşma yaptıkları şirketimden indirim kodu aldım. İş arkadaşlarım beğendiklerini söyleyince hemen denemek istedim. Öneri olsun ben de çok beğendim. Bayıldım bile.

Ayhan Keskin

Danışan

Konuşmaya başladığım daha ilk andan bana çok büyük ilgi gösterdiler. Her soruma cevap verdiler. Psikolog seçimi ve online terapi hakkında merak ettiğim her şey için çok yardımcı oldular.

Yunus Kaya

Danışan

Terapi veya online terapide yeni de olsanız veya online danışmanlığın nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, araştırmak için çok zaman ayıracaksınız. En iyisini soruyorsanız o çoktan belli: Fevkinde.

Beste Kurt

Danışan

Terapistlerin anksiyete, depresyon, travma, ilişki sorunları, madde kötüye kullanımı, keder ve yeme bozuklukları gibi geniş bir uzmanlık alanı var mı? En iyi psikologları bulmak bir de online terapi seansı alıp her seans için binlerce lira ödememek için sıkı araştırma yapmalısınız. Siz araştırırken benimki gibi bir arkadaşınız yardımcı olabilir veya Fevkinde yardımınıza koşabilir! 🙂

Sedef Yalçın

Danışan

Size iyi gelip gelmeyeceğini göz önünde bulundurarak, online terapi için çok fazla soruya cevap arayacaksınız. Ben kendime bu sorulardan bir liste bile hazırladım. En iyi online terapi siteleri ve uygulamaları hangi özellikleri taşımalı? Seçerken nelere dikkat etmeliyim? Akıl sağlığı uzmanları psikologlar psikoterapistler veya psikiyatristler diplomalı ve sertifikalı mı? Kayıt, randevu alma süreci kolay mı? Olumlu müşteri geri bildirimi var mı yoksa memnun kalmadılar mı? Fiyat için ödeme seçenekleri ve ücretler nasıl? Çeşitli abonelik seçenekleri ve hizmetleri var mı? İndirim var mı? Sigorta karşılıyor mu? Benim her soruma cevap vererek samimi oldukları ekstra en güzel şartlara sahip olduğu için yakınlarıma ve herkese önerim Fevkinde.com

Ceren Gül

Danışan

Eğer kadromuzdaki bir uzman psikolog ile bireysel & kurumsal koçluk, danışmanlık veya terapi seansları gerçekleştirdiyseniz yorumlarınızı İletişim kısmından yazabilirsiniz.

Bizi takip edebilir, seanslardan önce veya sonra merak ettiklerinizi sorarak en kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Uzmanlar Tarafından Oluşturulan Bilgilendirici Makaleler | Psikolojik ve Ruhsal Rehber

Psikolojik Danışmanlık, Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk & Ergen Terapisi, Online Terapi, Metacognition, Kurumsal Danışmanlık, Eğitim ve Süpervizyon, Çocuk Gelişimi gibi alanlar hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? Aradığınız her şey Blog içeriklerimizde!

Nasıl Enerjik Olunur? 6 Yol.

Enerjik ve Zinde Hissedebilirsiniz. Son zamanlarda gerçekten sıkılmış, düz, umutsuz ve hiçbir şey yapacak enerjim yokmuş gibi hissediyorum. Daha enerjik...

Psikoloji nedir? Tanımı, Konusu, Alanları Nelerdir?

Psikoloji nedir? Psikoloji dalları. İÇİNDEKİLER: Psikoloji ne demek, psikolojinin tanımı, konusu, psikolojik perspektifler ve yaklaşımlar nelerdir? Psikoloji hakkında detaylı bilgiler için...

Psikoterapi Nedir? Yöntemleri.

Psikoterapi, insanların duygu ve davranışları konusunda yaşadıkları sorunlar ve sıkıntılar için geliştirilen tekniklere verilen isimdir. İÇİNDEKİLER: Psikoterapi insanların sorunları ve sıkıntıları...

Anksiyete Nedir? Başa Çıkma Yolları.

Anksiyete ne demek? Nasıl Başa Çıkılır? İÇİNDEKİLER: Anksiyete Nedir? Anksiyete ne demek? Anksiyete anlamı nedir? Anksiyete Belirtileri Nelerdir? Merak ettiklerinizi sizin için...

Bebek Depresyonu ve Nedenleri

Bebekler depresyona girer mi? İÇİNDEKİLER: Her yaştan insan depresyon yaşayabilir. Yetişkinler, yaşlılar, ergenler, çocuklar, gençler ve hatta bebekler. Yanlış okumadınız. Bebekler...

DatSCAN Testi | Dopamin İşleyiş Bozukluğu

DatSCAN testi, vücutta dopamin işleyiş bozukluğu sorunu varsa tespit ediyor. Dopamin işleyiş bozukluğu olan insanlar Alzheimer ve Parkinson hastalıklarıyla...

Art terapi, psikoterapi, bilişsel davranışçı terapi, oyun terapisi gibi terapi türleri ve stratejik yetenek yönetimi ile kariyer planlama; başarı, zeka, kişilik, EQ, yetenek ve ilgi testleri, aileler için yuva ve okul seçimi gibi konularda yararlı bilgiler almak için keyifle okuyacağınız rehberimizi inceleyin.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda Premium danışmanlık sağlıyoruz.

client-image
client-image
client-image

Size en yararlı ve yüksek kaliteli terapi seansları sunabilmek amacıyla yalnızca en iyilerle çalışıyoruz.

[vc_row full_width=”stretch_row_content td-stLS